Parki linowe

05 ADVENTURE PARKPARK LINOWY  to atrakcyjna propozycja dla propagatorów aktywnego sposobu spędzania czasu. Zadrzewiony teren parkowy lub leśny uzbrajamy w platformy i olinowanie asekuracyjne, łączące poszczególne konkurencje w ciąg zapewniający odpowiednią dla każdego dawkę emocji, związaną z pokonaniem trasy.

Ilość konkurencji (stanowisk) uzależniona jest od możliwości terenowych oraz od oczekiwań inwestora. Logicznym i sprawdzonym pomysłem jest budowa dwóch pętli (tras) – jednej dla dorosłych o wielkości np. 25 stanowisk na wysokości 4 – 6 m. oraz drugiej dla dzieci i początkujących o wielkości np. 8 stanowisk na niskiej, 1 m wysokości. Czas zabawy na dużej trasie to ok. 1 godziny, na małej – kilkanaście minut.

Konkurencje – to przejścia pomiędzy kolejnymi stanowiskami po różnego rodzaju obiektach: mostach linowych wszelkiego typu, po sieciach, belkach, drabinkach, ruchomych płytach, pniach, za pomocą wahadeł linowych itp.

System asekuracyjny pozwala na maksymalnie bezpieczną zabawę, zwłaszcza, że odbywa się ona pod stałym nadzorem przeszkolonych przez nas instruktorów. Wybierając teren na park pamiętajcie o zgodzie właściciela czy dysponenta terenu na korzystanie z drzew. Stosowany przez nas system budowy nie uszkadza drzew, na których jest budowany i pozwala w każdej chwili na powrót do ich pierwotnego stanu. W przypadku braku terenu zadrzewionego wykonujemy stosowną konstrukcję na słupach stalowych.

Możemy też zamontować do asekuracji zjazdów bezpieczny system ZIPSTOP do zjazdów.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK TO DZIAŁA!!!