Nasz zespół

Emilia Płaczek
Specjalista ds. sprzedaży i projektów
...
Moją pierwszą pasją były studia, czyli design, rok później zaczęłam się wspinać i już nic nie było takie jak kiedyś 😝. Wszystko było dostosowane do wspinania i treningów. Studia zeszły na drugi plan, ale pozwoliły na połączenie życia zawodowego z pasją i teraz pracuję dla Gatowalls 😊. Chętnie pomogę Ci wybrać chwyty i struktury na Twoją ścianę lub bulder i osobiście dopilnuję realizacji Twojego zamówienia – od jakości po samo zapakowanie. Uczestniczę w projektowaniu chwytów i struktur, oraz ścian wspinaczkowych. Wykonuję oprawę graficzną dla naszych realizacji oraz dbam o stronę www i media społecznościowe firmy. Mój ulubiony rejon wspinaczkowy to zdecydowanie Sokoliki 😉! Pozdrawiam, Emilia
Agata Wiśniewska
Specjalista ds sprzedaży i projektów
...
Cześć, jestem Agata i to ja odbiorę telefon lub maila, gdy zwrócisz się do firmy Gatowalls z zapytaniem dotyczącym budowy ściany wspinaczkowej lub parku linowego. Udzielę Ci informacji o uwarunkowaniach technicznych i kosztach inwestycji. Podpowiem na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalizacji i doradzę jaki rodzaj ściany wspinaczkowej lub parku linowego najlepiej będzie pasował zarówno do Twoich oczekiwań, jak i oczekiwań przyszłych użytkowników. To ja będę odpowiedzialna za stworzenie modelu 3d Twojej ściany wspinaczkowej. Wspinanie sportowe poznałam w 2001 roku i od tego czasu stanowi dużą część mojego życia - wiele lat spędziłam startując w zawodach krajowych i międzynarodowych, zostałam konstruktorem dróg wspinaczkowych i instruktorem wspinania sportowego Polskiego Związku Alpinizmu. Najwięcej radości czerpię ze wspinania w naturalnej skale, a w pracy - z tworzenia koncepcji ścian wspinaczkowych. Do usłyszenia 😊.
Cezary Modrzejewski
Prezes Zarządu
...
Cześć, jestem Czarek Modrzejewski i zajmuję się zarządzaniem firmą Gatowalls. Postaram się, żeby Twoja ściana wspinaczkowa zbudowana z nami była najlepszej jakości i na czas, a cały proces inwestycyjny przebiegał sprawnie. Moim zadaniem jest koordynowanie wszystkich działów w firmie, spotkania z Tobą w celu zrozumienia czego potrzebujesz i jak przekazać to naszemu zespołowi, żeby z efektu końcowego był zadowolony klient, czyli Ty, i żebyśmy my byli dumni ze zbudowania Twojej ściany wspinaczkowej. Moją pasją jest wspinanie, niezmiennie od 16 roku życia. W pracy zależy mi na satysfakcji z każdej realizacji, dlatego dążę do tego, żeby mieć ochotę na wspinanie na każdej z wybudowanych przez nas ścian 😊. Do zobaczenia na placu budowy lub… w górach dzikiej Patagonii 😉.
Artur Dąbrowski
Kierownik Montażu
...
Cześć, jestem Artur Dąbrowski, w firmie GATOWALLS pracuję już od kilku dobrych lat. Moimi zadaniem jest kordynowanie pracami na miejscu budowy . Każdy nowy projekt jest dla mnie wyzwaniem więc staram się go zrobić najlepiej jak potrafię ,tak aby klient był w pełni zadowolony z efektu finalnego. Pozdrawiam Artur
Jakub Gruszczyński
Dyrektor biura & Kierownik nadzoru
...
W firmie Gatowalls zajmuje się realizacją zamówień, logistyką, obsługą Klienta i jeszcze kilkoma innymi rzeczami… 😉 i tak już od ośmiu lat. Doświadczenie zawodowe nabyte w świecie korporacji wykorzystuję w swojej obecnej pracy a zarazem pozwala mi ono docenić: pracę w branży wspinaczkowej oraz realizację projektów na styku wspinania, budownictwa i działalności outdoor.
Naprawdę jest fajnie kiedy się wspinasz i w pracy możesz „sprzedawać” innym wspinanie. 😊 Mam nadzieję, ze dzięki naszym produktom będziesz mógł realizować swoje projekty skalne/górskie.