ściany wspinaczkowe przenośne

Bardzo popularne bo “wychodzą do ludzi” 😉

  • buldering

Ściany do organizacji zawodów wspinaczkowych. Jako jedyna firma w Polsce dysponujemy w pełni profesjonalną ścianą wspinaczkową do rozgrywania zawodów w boulderingu. Współpracowaliśmy w 2013 roku z Polskim Związkiem Alpinizmu i marką Adidas przy organizacji najważniejszych zawodów tego typu w Polsce. Ściana jest wyposażona w profesjonalny materac, chwyty, struktury. Współpracujemy z routesetterami międzynarodowymi.Zadaszenie pozwala zorganizować zawody również przy padającym deszczu. Galeria z zawodów tu.

  • Wspinanie z liną

Mniejsze i większe. Mogą być obrendowane dowolym motywem jakości zdjęcia. Zbudowaliśmy też przezroczystą ścianę, gdzie dwie osoby wspinają się po obu stronach plexi (lustrzane odbicie). Są to ściany typowo eventowe, szybkie w montażu, przyjazne dla początkujących. Budujemy też ściany na lawecie, gdzie rozłożenie trwa max 15 minut a powierzchnia do wspinania doskonale imituje prawdziwą skałę. Zdjęcia znajdziesz tu.

ŚCIANA MOBILNA NA PRZYCZEPIE: nasza najnowsza realizacja, ma 7 metrów wysokości i 2 szerokości, daje możliwość jednoczesnego wspinania trzem osobom ..podnoszona hydraulicznie, z systemem ostrzegania przed zbyt dużym wiatrem i zdublowanym systemem hydraulicznym (ręcznym i automatycznym) . Posiada ocynkowaną konstrukcję ( jest odporna na warunki atmosferyczne), panele GRP – przypominające rzeźbę skalną również odporne na warunki atmosferyczne.. Rozłożenie ściany nie zajmie więcej niż 15 minut 🙂

Nasze ściany możemy wyposażyć w automat asekuracyjny – True Blue, co znacznie zwiększy przepustowość ścian.