Aktualności

2019-12-31
Wspinanie z możliwością zmiany kąta nachylenia powierzchni w Zespole Szkół w Jaśle.
W grudniu zakończyliśmy budowę niedużej ściany wspinaczkowej dla Szkoły Podstawowej w Jaśle, realizacja zawiera 50 m2  wspinania z liną oraz 30m2  do boulderingu. Powierzchnia pomiędzy ścianami daje możliwość zmiany kąta nachylenia do podłogi dzięki czemu możemy dostosować trudność wspinania do poziomu zaawansowania użytkowników. Na naszych profilach społecznościowych umieściliśmy krótki filmik pokazujący jak to działa :).
2019-10-31
ROCKIZ Centrum Wspinaczkowe w Izraelu
Kompleks wspinaczkowy ROCKIZ w Izraelu jest już otwarty i gości setki wspinaczy dziennie! Trudno się dziwić, kiedy w jednym miejscu można wybierać spośród tak wielu wspinaczkowych atrakcji. Największą część zajmuje wspinanie z liną, nawet do 15,5 metra wysokości, skąd można przejść do wspinania w dachu jeżeli masz jeszcze siłe... :) Dla fanów krótkich wstawek jest też boulder a dla dzieci systemowe ścianki FUN CLIMB. Na deser dwupiętrowy park linowy o różnego rodzaju trudnościach dla każdego! 
13 Września odbyły się tutaj Mistrzostwa Izraela w prowadzeniu, w każdej kategorii wiekowej. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.
2019-09-03
Murall Krakowska - Największa bulderowania w Polsce
Zdecydowanie jest to największa boulderownia w Polsce. Dokładnie 1034 m2  powierzchni wspinaczkowej w tym 11to metrowa jaskinia (wysoka na 6m) z podwyższonym materacem, 20 m wiraż do nabiegowych lub czujnych boulderów, oddzielona strfa dla dzieci i wiele wiele więcej ! Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii :)
2019-01-28
Moonboard na warszawskim Murallu.
Na początku marca Centrum Wspinaczkowe Murall w Warszawie wzbogaciło swoją strefę treningową o Moonboard. Bardzo nam miło, że podczas kolejnej rozbudowy poprosili nas o jej wykonanie. Autorami grafiki na Moonie są ‘Takie Pany’.
https://www.facebook.com/takiepany/ 
https://www.facebook.com/CentrumWspinaczkoweMurall/  

Wspina się Michał Marines Łodziński